Praktiline info lapsevanemale

Väikeste Teadlaste Maja päevakava 2023/2024 õppeaastal:

8:00 Laste vastuvõtt
8:30 Hommikusöök
9:00 töötsükkel
11:30-12:00 lõunasöök
13:00-15:00 uneaeg (al. 14:00 õuegrupi puhkeaeg)
15:30 õhtuoode
16:00 õueaeg või tubased tegevused
17:00 rühma sulgemine/kojuminek

Aktiivsem liikumispäev on reedeti õuealal.
Teisipäeviti kell 16:00 toimub muusikaring Marit Lauri juhendamisel.

Tutvu lastehoiu KODUKORRAGA SIIN!

Lastehoiu kuutasu on vastavalt Tartu linna kehtestatud kohatasule 81 eurot, millele lisandub toiduraha vastavalt kohal käidud päevade arvule ja päeva pikkusele.

Pakume hommikusööki, vahepala, lõunasööki ja õhtuoodet. Arvestame igaühe individuaalsete vajadusega ning leiame lahendused ka siis, kui lapse toidust peab välistama gluteeni või laktoosi. Lapsevanemate ühise algatusena tellime igal nädalal rühma lisa köögiviljakoti ning proovime aeg-ajalt uusi maitseid. Lisatud suhkruga magustoite meie rühmas ei pakuta. Iga päev sööme ka peotäie puuvilju.
Toiduraha kogusumma (hommik+lõuna+õhtuoode) on 4,1 eurot/päev. Meid toitlustab Leviso Group OÜ.

NB! Peame lugu austavast koostööst perede ja lastehoiu töötajate vahel. Eeldame, et lastehoiuga liituvad lapsevanemad ja/või laste eestkostjad on kursis Montessori pedagoogikaga ning jagavad ühist väärtusruumi.

Väärtuspõhist Montessori kasvatust toetab MTÜ Tartu Montessori Ühingu töö. Ühingu eesmärgiks on tagada Montessori pedagoogika jätkusuutlikkus Tartu linnas ning Tartu ümbruses. Toetame ühiselt autentset Montessori pedagoogikat viljelevate rühmade loomist ning toimimist. MTÜ liikmemaks aastal 2024 on 30 eur/kuu.